Katalogas

Galingumas
Triukšmo lygis
Energijos efektyvumo klasė
Kietosis dangos valymo klasė
Kilimų valymo klasė
Energijos per metus suvartojimas
Dulkių filtravimo klasė

Specialūs pasiūlymai

Dulkių siurbliai Yra 38 prekės(-ių).

Subkategorijos

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 38 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 38 dalykųKaip pasirinkti dulkių siurblį namams?

Internetinėje išparduotuvėje Elektronikas yra skirtingi dulkių siurbliai – plaunamieji, kiliminiai, klasikiniai su maišais, cikloniniai, multicikloniniai, maži pakraunami, pusiau pramoniniai su galimybė siurbi drėgna ir sausa, gariniai valytuvai, priedai, šepetys ir antgaliai jiems. Dulkių siurbliai iš prek...

Kaip pasirinkti dulkių siurblį namams?

Internetinėje išparduotuvėje Elektronikas yra skirtingi dulkių siurbliai – plaunamieji, kiliminiai, klasikiniai su maišais, cikloniniai, multicikloniniai, maži pakraunami, pusiau pramoniniai su galimybė siurbi drėgna ir sausa, gariniai valytuvai, priedai, šepetys ir antgaliai jiems. Dulkių siurbliai iš prekybos tinklų Anglijoje išpardavimų parduodami su apčiuopiama nuolaida. Jus galite sužinoti ir palyginti kaina, parametrus, nusipirkti internetu, užsakyti pristatymą į namus, biurą, paštą, paštomatą arba atsiimti prekę iš sandėlio Vilniuje. Sumokėti bankiniu pavedimu arba gaunant prekę. Jeigu paskambinsite arba parašysite mums mes padėsime Jums pasirinkti tinkamiausia variantą. Pagrindiniai dulkių siurblių parametrai:

  • Filtravimo tipai: Vienkartiniai, daugkartiniai maišai, ciklonas, multiciklonas, konteinerinio tipo, plaunamieji ar pan.

  • Paprasti arba kiliminiai.

  • Suvartojimo ir siurbiamoji galia.

  • Panaudotas arba ne smulkaus oro valymo HEPA filtras.

  • Laido, žarnos ilgis, panaudota medžiaga medžiaga.

Prireikus kvalifikuota pagalba Jums suteiks meistras gerai žinantis dulkių siurblius iš išorės ir vidaus.

Daugiau